Меню

Домашни любимци

патици шарени френски

цена: 25.00 лв.
4.50/5 (2 гласа)
Вие гласувахте успешно.
Вече сте гласували.
Обява №
326
Порода
Шарена френска патица
Добавено на
20 Януари 2014
Адрес
Пловдив
Телефон
0877211004
E-mail
alex__75@abv.bg
продавам шарени френски и диамантени канадски патици