Меню

Домашни любимци

Подарявам котета на пет месеца-три сестрички. Енергични и игриви, забавни и гальовни. Имат хигиенни навици и са обезпаратизени..

цена: Безплатно
0/5 (0 гласа)
Вие гласувахте успешно.
Вече сте гласували.
Обява №
12004
Порода
Не е посочено
Добавено на
03 Февруари 2022
Адрес
Левски, Ул. Васил Левски 83,
Телефон
0895587068
E-mail
lydvass161@gmail.com